Szukasz możliwości dodatkowego zarobku?

Laboratorium Lip Lab uruchamia program partnerski!

 

Dlaczego warto?

Każda Klientka, która dokona zakupu usług lub produktów (np. karty prezentowe) otrzyma rabat 10%, a Ty otrzymasz 10% prowizji.

Prowizja może zostać wypłacona gotówką/przelewem lub wymieniona na nasze usługi ze specjalnym rabatem (także wynajem laboratorium na spotkanie, event, szkolenie oraz stanowisk makijażowych). To Ty decydujesz czy chcesz płatność przelewem, gotówką czy wymienić na usługi.

 

Laboratorium Lip Lab mieści się w Warszawie i jest jedynym w Polsce miejscem, w której stworzysz swoją w pełni spersonalizowaną szminkę lub błyszczyk w unikalnym kolorze!

 

Czym jest personalizowana szminka?

Na czym to wszystko polega?

Tworzenie personalizowanej szminki składa się z kilku kroków i polega przede wszystkim na kreacji swojego unikalnego koloru, dopasowanego do siebie, takiego jaki tylko się wymarzy i wyczaruje! Kolejnym etapem personalizacji jest wybór bazy szminki (np. organiczna, kremowa, połyskująca i matowa) oraz jej wykończenia, a jest ich naprawdę wiele i o nich również opowiemy. Następnie wzbogacamy naszą szminkę o smak i zapach, które niesamowicie działają na nasze zmysły, jak np. czekolada, szampan, wiśnie w likierze, paryska róża, egzotyczny i wiele innych. To nie koniec naszej kreacji, bo możemy dodać także jedwabiste wykończenie, powiększacz ust, filrt SPV, anti-aging czy brokaty i pyłki holograficzne.

 

W Lip Lab ​zorganizujesz swój wymarzony wieczór panieński, urodziny swoje lub dziecka, urządzisz imprezę firmową, zaprosisz kontrahentów lub pracowników na wyjątkowe wydarzenie, a przede wszystkim sprawisz kobiecie wyjątkowy prezent w postaci karty podarunkowej lub wizyty!

 

Lip Lab posiada także wyodrębnioną przestrzeń makijażową - umówisz się na piękny makijaż wykonany profesjonalnymi kosmetykami renomowanych marek lub indywidualną naukę makijażu i warsztaty grupowe, a także analizę kolorystyczną.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas?

Zapraszamy na stronę www.liplab.eu lub napisz do nas email: info@liplab.eu

 

Jeśli zainteresował Cię nasz program partnerski napisz do nas: info@liplab.eu

 

Zgłoszenie jest dosyć proste:

  1. Kontakt (napisz nam parę słów o sobie), odpowiedź na Twoje pytania :)

  2. Podanie danych do rozliczeń i wybór cyklu rozliczeń (miesiąc lub kwartał)

  3. Nadanie Twojego unikalnego kodu (10% rabatu dla Twoich Klientek, 10% prowizji dla Ciebie)

 

I gotowe! :)

 

Jak będzie przebiegał dalszy proces?

  1. Klientka otrzymuje od Ciebie Twój kod partnerski, który jednocześnie jest jej kodem rabatowym.

  2. Klientka dokonuje rezerwacji lub zakupu na naszej stronie i podaje kod, który automatycznie nalicza jej rabat.

  3. Na koniec okresu rozliczeniowego otrzymujesz raport ze wszystkich wizyt i zakupów swoich Klientek. Wówczas możesz zgłosić uwagi

  4. Prowizja i rabat działają także na miejscu w Pracowni, wówczas również automatycznie dopiszemy sprzedaż do Twojego rozliczenia).

  5. Po zatwierdzeniu przez Ciebie rozliczenia (lub jeśli po prostu nie zgłosisz uwag) dostaniesz wypłatę prowizji.