PAKIET 5: Analiza Kolorystyczna + Lip Experience + Nauka Makijażu Full Face (drukowana karta prezentowa)

Indeks towarów 00019
649,00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

PAKIET 5: Analiza Kolorystyczna + kreacja personalizowanej szminki 1xLip Experience + Indywidualna Nauka Makijażu Full Face - elektroniczna karta prezentowa

(cena standardowa 1100zł, cena w promocji 649zł)

kup online kartę, a po dokonaniu płatności odbierz ją w Pracowni Lip Lab lub zamów wysyłkę kurierem :)

Czas na wykonanie usługi: 5,5h (zapewniamy napoje zimne i gorące)

Liczba osób: 1 osoba

Karta ważna do: 1 rok od daty zakupu

Pakiet 5 to prawdziwe praktyczne i merytoryczne warsztaty oraz kreacja własnej szminki lub błyszczyka w unikalnym kolorze.


Indywidualna Nauka Makijażu:

Na spotkaniu poznasz techniki wykonywania makijażu dziennego albo wieczorowego, które pozwalają podkreślić atuty urody i skorygować niedoskonałości.
Dowiesz się także, w jaki sposób dobierać kosmetyki odpowiednie dla siebie. Zrobimy przegląd Twojej kosmetyczki, pokażemy Ci jak używać kosmetyków które już masz. Następnie nauczysz się jak prawidłowo wykonać makijaż, wymodelować twarz i oczy. Pokażemy Ci wszystko krok po kroku:

1. Odpowiednia pielęgnacja
2. Przegląd kosmetyczki, wielofunkcyjność kosmetyków
3. Kształt twarzy, konturowanie, róż, rozświetlacz
4. Kształt i modelowanie oka, nakładanie i blendowanie cieni
5. Idealne brwi
6. Korygowanie kształtu ust, idealny odcień szminki

Na warsztatach zapewniamy kosmetyki i pędzle.
Po lekcji makijażu będziesz potrafiła zrobić szybki dzienny makijaż i jak zmienić go w wieczorowy.

+

Analiza kolorystyczna

Co nam daje analiza kolorystyczna?

Analiza kolorystyczna ma na celu odkryć indywidualną paletę barw, która w sposób idealny podkreśli atuty urody, będzie harmonizować z kolorem oczu, skóry i włosów.
Gdy dana barwa pasuje do naszego typu urody, skóra wygląda na świeżą, wypoczętą i zdrową. Usta wydają się bardziej czerwone, a w oczach pojawia się blask.

Gdy kolor nie pasuje twarz wygląda na zmęczoną i bez wyrazu, karnacja przybierze odcień szarawy lub dość wyraźnie się zaczerwieni, usta są blade, a cienie pod oczami czy drobne zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Podczas analizy dowiesz się nie tylko jakim jesteś typem kolorystycznym, ale także nauczysz się samodzielnie dostrzegać zależności zachodzące pomiędzy poszczególnymi barwami, poznasz podstawowe zasady komponowania kolorów w ubiorze i makijażu na bazie swojej gamy barw.

Znając swoją paletę kolorów, możemy w prosty sposób podkreślić nasze naturalne piękno, dobierając odpowiednią dla siebie garderobę czy dodatki, dopasować idealne kolory do makijażu oraz kolor włosów.
Dzięki analizie nie popełnisz już kolorystycznych zakupowych grzechów, oszczędzisz czas i pieniądze!

Jakie wyróżniamy typy kolorystyczne w międzynarodowym systemie?

Light Spring,

Warm Spring,

Clear Spring,

Light Summer,

Soft Summer,

– Cool Summer,

– Soft Autumn,

– Warm Autumn,

– Deep Autumn,

– Cool Winter,

– Clear Winter,

– Deep Winter.

Czym różni się analiza kolorystyczna w systemie 12 typów urody od analizy z podziałem na 4 pory roku?

Wciąż popularny w Polsce i propagowany przez większość szkół wizażu system 4 pór roku nie jest już używany nigdzie na świecie. Standardem jest obecnie analiza obejmująca 12 typów, dawny system uważany jest za przestarzały.

System 12 podtypów nie jest systemem alternatywnym do klasycznego podziału na cztery pory roku, jest jego rozwinięciem i udoskonaleniem.

W nowoczesnym systemie typ kolorystyczny określa się w podobny sposób jak w przypadku klasycznej techniki analizy czterech pór roku, tzn. przypisując danej osobie trzy atrybuty koloru:
– odcień, czyli temperatura koloru (ciepły, chłodny)
– walor (jasny, ciemny)
– chromatyczność (czysty, zgaszony)

Niektórzy mogą się zastanawiać, po co mnożyć typy kolorystyczne, skoro podział na 4 pory roku wystarcza.
Tylko czy na pewno? Większość osób nie jest w stanie w pełni wpisać się jeden z czterech typów urody, niewiele osób może powiedzieć, że w 100% pasuje jej opis konkretnej pory roku.
W obrębie jednej pory roku można spotkać bardzo różne osoby, każdej pasują nieco inne odcienie barw.
A skoro potrzebują innych barw, to znaczy że istnieje potrzeba podziału czterech pór roku na dalsze podtypy.

4 pory roku to system bardzo schematyczny, ograniczony. Bardzo dużą rolę odgrywa w nim odcień, kolorysta zawsze najpierw zastanawia się czy klientka jest typem ciepłym czy typem chłodnym? I oczywiście, są osoby które bez problemu wpiszą się w ten schemat, ale są też takie przy których jest już problem, a takich osób, szczególnie w Polsce jest bardzo dużo.
Analiza 4 typów wprowadza ścisłe podziały – Jesienie i Wiosny dostają tylko kolory ciepłe, Zimy i Lata wyłącznie chłodne. A to jest błąd, ponieważ wielu osobom pasują barwy zarówno chłodne, jak i ciepłe.

Nie zawsze odcień jest najważniejszy, w nowym systemie nie zapomina się o innych atrybutach kolorystycznych, tzn. o walorze i chromatyczności.
Ważne jest ustawienie atrybutów kolorystycznych we właściwej kolejności, która umożliwia określenie podtypu analizowanej osoby i nie jest przypadkowa, a stanowi ścisłe odzwierciedlenie wyglądu analizowanej osoby.

Analiza z podziałem na 12 typów kolorystycznych nie daje sztywnych ram kolorystycznych dla każdego typu, daje jedynie pewne wskazówki, to kolorysta dobiera do klientki odcienie, bazując jedynie na pewnych zasadach. Analiza ta pozwala styliście zachować kreatywność, jest tylko drogowskazem, nie wpycha go w takie schematy jak stara metoda analizy, nie ogranicza go.

Jak wykonywana jest analiza kolorystyczna?

Analizę kolorystyczną wykonujemy przy odpowiednim oświetleniu, w oparciu o specjalne chusty kolorystyczne, za pomocą ram oraz na podstawie ogólnej charakterystyki.

W pierwszej kolejności ustalamy tzw. atrybut główny (key colour characteristic) dla danej osoby, czyli główną cechę określającą typ analizowanej osoby (odcień, walor, chromatyczność).

Kolejny etap analizy to oznaczenie drugiego atrybutu kolorystycznego, czyli wskazanie cechy która charakteryzuje 10% wyglądu klientki i ostatecznie rozstrzyga o przynależności do określonej pory roku.

+

Lip Experience:

Kreacja 1 personalizowanej szminki w unikalnym kolorze

Dowolne dodatki do wyboru: np. smak, zapach, filtr SPV, antiaging, powiększacz ust, peptydy, pyłki, brokaty (jedyne ograniczenie to zasady formulacji)

Lip Experience składa się z 3 kroków w ramach których czeka Cię w pełni personalizowana usługa:

1. Najpierw zadbamy o Twoje usta pielęgnując je kosmetykami amerykańskiej marki Sara Happ – stworzonej wyłącznie z myślą o ustach. Czeka Cię pyszny peeling, maska z różowej maski oraz jedwabiste nawilżanie.

2. Następnie czeka Cię kreacja swojej wymarzonej szminki lub błyszczyka:

– Na podstawie Twoich potrzeb, preferencji i typu kolorystycznego urody stworzycie wspólnie z Konsultantką unikalny kolor.

– Wybierzesz także bazę i wykończenie szminki.

– Możesz dodać zapach, smak i inne dodatki – jak filtr SPV, powiększacz, a nawet brokat.

3. Na koniec przygotujemy wszystko przed Tobą w naszym laboratorium. Wyjdziesz ze swoją gotowymi wymarzonymi szminkami. Ta magia zadzieje się na Twoich oczach i przy Twoim udziale.


Czym jest personalizowana szminka i na czym to wszystko polega?

Tworzenie personalizowanej szminki składa się z kilku kroków i polega przede wszystkim na kreacji swojego unikalnego koloru, dopasowanego do siebie, takiego jaki tylko się wymarzy i wyczaruje!

Kolejnym etapem personalizacji jest wybór bazy szminki (np. organiczna, kremowa, połyskująca i matowa) oraz jej wykończenia, a jest ich naprawdę wiele i o nich również opowiemy.

Następnie wzbogacamy naszą szminkę o smak i zapach, które niesamowicie działają na nasze zmysły, jak np. czekolada, szampan, wiśnie w likierze, paryska róża, egzotyczny i wiele innych. To nie koniec naszej kreacji, bo możemy dodać także jedwabiste wykończenie, powiększacz ust, filrt SPV, anti-aging czy brokaty i pyłki holograficzne.


Co zawiera personalizowana szminka lub błyszczyk?

Wszystkie komponenty kosmetyczne są najwyższej jakości, naturalne, pozyskane z czystych wosków roślinnych i minerałów, bogate m.in. w oleje z jojoby, orzecha macadamia, awokado, masło shea, aloes, witaminę E, wyciąg z pestek winogron czy kompleks peptydów. Ponadto nie są testowane na zwierzętach.


Co nas wyróżnia?

  • niezapomniane przeżycia, Pracownia Lip Lab jest jedynym w Polsce miejscem, w której stworzysz swoją w pełni spersonalizowaną szminkę lub błyszczyk w unikalnym kolorze!
  • unikalna i innowacyjna w skali kraju usługa, 8 poziomów personalizacji
  • indywidualne podejście do każdego klienta, każda usługa idealnie "szyta na miarę"
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa (produkty do dezynfekcji jakości "chirurgicznej", jednorazowe rękawiczki, maseczki itp.)
  • obsługa indywidualna przy "zamkniętych drzwiach"


Zapisz ten produkt na później

Zobacz jak przebiega wizyta w Lip Lab

Sprawdź relacje z wizyt!

Lip Lab super pomysl na prezent dla zony

Idealne miejsce dla każdej miłośniczki makijażu! Skorzystałam z opcji Lip Experiance i wyszłam bardzo zadowolona. Mimo że miałam swoją koncepcję na szminkę, na miejscu dostałam profesjonalne rady i kolor został dopasowany do mojego typu urody, a ostatecznie wyszedł lepszy niż myślałam. Tak samo w kwestii dodatków, wszystko zostało sensownie dobrane a efekt końcowy jest naprawdę wow. Super doświadczenie, coś nowego, ciekawego i zdecydowanie warto się tu wybrać! Opcji jest wiele i na pewno każdy wyjdzie zadowolony!

Lip Lab urodziny Warszawa urodziny kobie

Doskonały pomysł na prezent dla siostry, mamy, przyjaciółki - sama skorzystałam razem z siostrą. Bardzo miło spędziłyśmy czas z p. Sandrą, która potrafi słuchać albo nawet czytać w myślach przy doborze szminki dla klientek Proces tworzenia jest interesujący, a najlepsze jest to, że na każdy element (kolor, zapach, smak, wygląd opakowania) ma się wpływ i można stworzyć wyjątkowy produkt. Wnętrze również bardzo przyjemne Wykonana podczas spotkania szminka jest trwała i ładnie pachnie. Polecam jak najbardziej!